Начало arrow Състезания arrow Математика
Важни новини
Математика
Класиране, 2 клас, регионален математически турнир "Димо Малешков" - 21.11.2009г. PDF Печат Е-мейл
Автор Картелов   
23 November 2009
К Л А С И Р А Н Е
         
 НА УЧЕНИЦИТЕ, ВЗЕЛИ УЧАСТИЕ В  
РЕГИОНАЛЕН  МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"Димо Малешков" - 21.11.2009г.
         
2 КЛАС
         
N по
ред
 ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ БРОЙ ТОЧКИ КЛАСИРАНЕ
1 Антон Урджанов НУ"Климент Охридски" 51 1 - во място
2 Красимир Неделчев ОУ"Душо Хаджидеков" 50 2 - ро място
3 Георги Николаев Балинов СОУ"Патриарх Евтимий" 49 3 - то място
4 Иван Тодоров Иванов ОУ"Душо Хаджидеков" 49 3 - то място
5 Кристиан Иванов ОУ"Драган Манчов" 47 4
6 Атанас Янков НУ"Климент Охридски" 46 5
7 Михаела Бечева НУ"Климент Охридски" 45 6
8 Руслан Найденов НУ"Климент Охридски" 45 6
9 Благовест Папазов НУ"Климент Охридски" 43 7
10 Димо Петков Петков ОУ"Душо Хаджидеков" 43 7
11 Ивайло Янков Янев ОУ"Антим І" 43 7
12 Николета Райчева НУ"Климент Охридски" 43 7
13 София Именова СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 43 7
14 Стилян Димов ОУ"Драган Манчов" 43 7
15 Анна Мария Христова Дързева СОУ"Патриарх Евтимий" 42 8
16 Ивана Светославова Георгиева ОУ"Душо Хаджидеков" 42 8
17 Ада Колева Гергинска СОУ"Патриарх Евтимий" 41 9
18 Айлин Талипова "Дружба" 41 9
19 Димитър Фердинандов НУ"Климент Охридски" 41 9
20 Петър Илиянов Петров ОУ"Душо Хаджидеков" 41 9
21 Виктор Динев СОУ"Св.Софроний Врачански" 40 10
22 Гергана Тихомирова Тодорова ОУ"Драган Манчов" 40 10
23 Никола Лулов СОУ"Братя Миладинови" 39 11
24 Александра Василева Китанова СОУ"Патриарх Евтимий" 38 12
25 Деян Тодоров Димов ОУ"Елин Пелин" 38 12
26 Димо Тодоров Николов СОУ"Цар Симеон Велики" 38 12
27 Ивана Ангелова Гърнева ОУ"Драган Манчов" 38 12
28 Александра Любомирова Василева ОУ"Антим І" 37 13
29 Атанас Чавдаров СОУ"Братя Миладинови" 37 13
30 Вероника Михайлова Михайлова СОУ"Патриарх Евтимий" 37 13
31 Димитър Стоянов НУ"Климент Охридски" 37 13
32 Каролина Йончева НУ"Климент Охридски" 37 13
33 Александър Мирославов Саханджиев ОУ"Христо Ботев" 36 14
34 Екатерина Камова НУ"Климент Охридски" 36 14
35 Елисавета Георгиева Левтерова ОУ"Душо Хаджидеков" 36 14
36 Вероника Пенкина ОУ"Душо Хаджидеков" 35 15
37 Мартина Красимирова Стефанова ОУ"Душо Хаджидеков" 35 15
38 Христо Нейков Димитров ОУ"Алеко Константинов" 35 15
39 Валентина Мачорска ОУ"Душо Хаджидеков" 34 16
40 Живко Сивинов ОУ"Елин Пелин" 34 16
41 Нети Добринова Крълева СОУ"Св.Софроний Врачански" 34 16
42 Теодор Георгиев Темелков ОУ"Драган Манчов" 34 16
43 Васил Благоев Мумджиев "Дружба" 33 17
44 Георги Георгиев Георгиев "Дружба" 33 17
45 Георги Карапеев ОУ"Драган Манчов" 33 17
46 Мишел Цветкова СОУ"Патриарх Евтимий" 33 17
47 Рая Недялкова СОУ"Патриарх Евтимий" 33 17
48 Евтимиос Апостолис Трендафиллу ОУ"Душо Хаджидеков" 32 18
49 Кристиан Кунле СОУ"Патриарх Евтимий" 32 18
50 Кристина Ангелова Кръстева гр.Кричим 32 18
51 Християна Костадинова СОУ"Братя Миладинови" 31 19
52 Ангел Челебиев СОУ"Братя Миладинови" 30 20
53 Данита Димитрова Банина СОУ"Патриарх Евтимий" 30 20
54 Ангел Желязков СОУ"Братя Миладинови" 29 21
55 Валери Лазаров СОУ"Патриарх Евтимий" 29 21
56 Елеонора Атанасова с.Брестовица 29 21
57 Иво Ивайлов Иванов ОУ"Алеко Константинов" 28 22
58 Йоана Кузева СОУ"Патриарх Евтимий" 28 22
59 Цветелина Ганчева Иванова ОУ"Душо Хаджидеков" 28 22
60 Александра Евгений Церовска СОУ"Патриарх Евтимий" 27 23
61 Антон Димитров СОУ"Братя Миладинови" 27 23
62 Даяна Любомирова Вангелова   27 23
63 Катлина Ставрева СОУ"Братя Миладинови" 27 23
64 Мария Видолова СОУ"Патриарх Евтимий" 27 23
65 Мартин Ларс Ларсен "Дружба" 27 23
66 Антоан Антонов  Милов ОУ"Алеко Константинов" 26 24
67 Кристиан Димитров СОУ"Братя Миладинови" 26 24
68 Радинела Дончева СОУ"Братя Миладинови" 26 24
69 Антоанета Петрова СОУ"Братя Миладинови" 25 25
70 Деница Веселинова Алексиева СОУ"Патриарх Евтимий" 25 25
71 Елена Ангелова Тончева СОУ"Патриарх Евтимий" 25 25
72 Мирела Илиева Богоева СОУ"Патриарх Евтимий" 25 25
73 Никола Йорданов Иванов СОУ"Патриарх Евтимий" 25 25
74 Елизавета Терзийска "Дружба" 24 26
75 Елина Тодорова Йорданова ОУ"Елин Пелин" 24 26
76 Трифон Кичуков СОУ"Братя Миладинови" 24 26
77 Александър Ивов Сотиров ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 23 27
78 Емил Петков Дончев ОУ"Душо Хаджидеков" 23 27
79 Филип Македонски СОУ"Братя Миладинови" 23 27
80 Асен Милков ОУ"Райна Княгиня" 22 28
81 Илейн Деидид Шолк НУ"Христо Ботев" 22 28
82 Йордан Станойкович с.Брестовица 22 28
83 Пресиян Танев Стефанов ОУ"Душо Хаджидеков" 22 28
84 Мартин Ксавис Бюсиер СОУ"Патриарх Евтимий" 21 29
85 Мила Илиян Василева ОУ"Антим І" 21 29
86 Петър Росенов Апостолов ОУ"Драган Манчов" 21 29
87 Елица Коляшева НУ"Климент Охридски" 20 30
88 Кирил Василев Василев СОУ"Христо Г. Данов" 20 30
89 Вилислав Антонов Ангелов ОУ"Драган Манчов" 19 31
90 Константин Бориславов Иванов СОУ"Патриарх Евтимий" 19 31
91 Ана Мария Нейчева ОУ"Душо Хаджидеков" 18 32
92 Георги Йовчев ОУ"Райна Княгиня" 17 33
93 Цветелина Паунова с.Брестовица 16 34
94 Кристиан Войсил Николаев Зефов СОУ"Патриарх Евтимий" 15 35
95 Йордан Веселинов Йотов ОУ"Драган Манчов" 13 36
96 Христо Александров Асенов СОУ"Патриарх Евтимий" 13 36
97 Павел Веселинов Моллов СОУ"Патриарх Евтимий" 12 37
98 Иванина Костурска с.Ръжево Конаре 11 38
99 Ати Сунай Муратева гр.Кричим 10 39
100 Димитър Петров Арнаудов СОУ"Д-р Петър Берон" 10 39
101 Ралица Василева Шекерджиева СОУ"Д-р Петър Берон" 7 40
102 Радослав Атанасов Тодоров гр.Кричим 6 41
103 Лъчезар Желязков Димитров ОУ"Душо Хаджидеков" 0 42
104 Ася Ковачева с.Брестовица -  
105 Валентина Лазарова ОУ"В.и К. Тютюнджиян" -  
 
Класиране, 3 клас, регионален математически турнир "Димо Малешков" - 21.11.2009г. PDF Печат Е-мейл
Автор Картелов   
23 November 2009
К Л А С И Р А Н Е  
         
 НА УЧЕНИЦИТЕ, ВЗЕЛИ УЧАСТИЕ В    
РЕГИОНАЛЕН  МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР  
"Димо Малешков" - 21.11.2009г.  
         
3 КЛАС  
         
№ по ред  ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ БРОЙ ТОЧКИ КЛАСИРАНЕ
1 Атанас Василев Добрев СОУ"Никола Й. Вапцаров" 52 1 - во място
2 Кадир Местан СОУ"Патриарх Евтимий" 52 1 - во място
3 Методи Велизаров Тачев СОУ"Патриарх Евтимий" 50 2 - ро място
4 Теодор Тодоров Попов ОУ"Васил Петлешков" 49 3 - то място
5 Гергана Иванова Топалова ОУ"Алеко Константинов" 47 4
6 Златомир Георгиев Папазов СОУ"Патриарх Евтимий" 45 5
7 Йоан Саламбашев СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 44 6
8 Радослав Стоянов Димитров ОУ"Христо Ботев" 43 7
9 Иван Сотиров Пулевски ОУ"Стоян Михайловски" 42 8
10 Ангел Томов Тетимов ОУ"Алеко Константинов" 41 9
11 Веселина Стоименова ОУ"Алеко Константинов" 41 9
12 Кристиян Николов ОУ"Душо Хаджидеков" 41 9
13 Цветелин Данаилов Главчев ОУ"Стоян Михайловски" 41 9
14 Виктория Даилова СОУ"Климент Охридски" 40 10
15 Георги Бошнаков СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 39 11
16 Николай Видолов Пачев НУ"Климент Охридски" 37 12
17 Людмила Георгиева Колева НУ"Климент Охридски" 36 13
18 Маргарита Минкова с.Белозем 36 13
19 Таня Иванова Найденова ОУ"Никола Й. Вапцаров" 36 13
20 Елизавета Веселинова Димитрова СОУ"Климент Охридски" 34 14
21 Леда Васкова Мончева СОУ"Патриарх Евтимий" 33 15
22 Мартин Илков Божков СОУ"Климент Охридски" 33 15
23 Чудомира Стамова с.Белозем 33 15
24 Кирил Ташкав Запрянов СОУ"Братя Миладинови" 31 16
25 Никола Дамянов Михайлов СОУ"Патриарх Евтимий" 31 16
26 Слави Гергов ОУ"Душо Хаджидеков" 31 16
27 Божидар Стефанов ОУ"Кочо Честименски" 30 17
28 Димо Тихомиров Резашки   30 17
29 Николай Георгиев Траков СОУ"Цар Симеон Велики" 30 17
30 Симона Славкова Хорозова СОУ"Патриарх Евтимий" 30 17
31 Тодор Тодоров ОУ"Душо Хаджидеков" 30 17
32 Антоний Светломиров Хаджимитев СОУ"Патриарх Евтимий" 29 18
33 Иван Налбантов СОУ"Климент Охридски" 29 18
34 Иванка Борисова ОУ"Райна Княгиня" 29 18
35 Илияна Тонева ОУ"Алеко Константинов" 29 18
36 Стоил Ангелов Помаров НУ"Климент Охридски" 29 18
37 Гергана Красимирова Аргирова СОУ"Братя Миладинови" 29 18
38 Таня Красимирова Германова СОУ"Братя Миладинови" 29 18
39 Ванеса Манева с.Белозем 28 19
40 Елизабет Тасева ОУ"Драган Манчов" 28 19
41 Теодор Колев ОУ"Райна Княгиня" 28 19
42 Радина Сашкова Мерджанова с.Брестовица 27 20
43 Иван Атансов Сотиров НУ"Климент Охридски" 26 21
44 Кристиана Казанджиева ОУ"Алеко Константинов" 25 22
45 Никола Илиев ОУ"Алеко Константинов" 25 22
46 Цветина Бориславова Стоянова ОУ"Алеко Константинов" 25 22
47 Яна Иванова Янкова СОУ"Патриарх Евтимий" 25 22
48 Антония Миленова Жекова ОУ"Душо Хаджидеков" 24 23
49 Радина Шикова с.Ръжево Конаре 24 23
50 Теодор Иванов Димитров СОУ"Патриарх Евтимий" 24 23
51 Николай Иванов Цанков гр.Кричим 22 24
52 Сунай Мустафов Моллов гр.Кричим 22 24
53 Велизар Йорданов ОУ"Алеко Константинов" 21 25
54 Йоана Йорданова с.Белозем 20 26
55 Надежда Андонова СОУ"Патриарх Евтимий" 20 26
56 Натали Алберт Чефличарова СОУ"Климент Охридски" 20 26
57 Никол Крумова Бурджиева ОУ"Алеко Константинов" 20 26
58 Елис Петрова Господинова СОУ"Патриарх Евтимий" 19 27
59 Михаела Георгиева Щерева гр.Кричим 19 27
60 Ростислав Веселинов Лазаров СОУ"Климент Охридски" 19 27
61 Мирела Бойчева СОУ"Патриарх Евтимий" 18 28
62 Паулина Василева Миланова гр.Кричим 18 28
63 Петър Илиан Керезов СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 18 28
64 Стойко Стойков ОУ"Драган Манчов" 18 28
65 Александър Башов  гр.Стамболийски 17 29
66 Десислава Зашева ОУ"Душо Хаджидеков" 16 30
67 Петя Александрова СОУ"Св.Седмочисленици" 16 30
68 Ивана Димитрова Джокова СОУ"Климент Охридски" 15 31
69 Надежда Антонова Милова ОУ"Алеко Константинов" 15 31
70 Нина-Естел Тодорова Илиева ОУ"Алеко Константинов" 15 31
71 Симона Елинова Будакова гр.Кричим 15 31
72 Кристиан Ганев СОУ"Цар Симеон Велики" 14 32
73 Светослав Славов ОУ"Алеко Константинов" 13 33
74 Анна Тодорова Тидова гр.Кричим 12 34
75 Елена Манолова Данова гр.Кричим 11 35
76 Фатма Алексиева Перушинска гр.Кричим 10 36
77 Иван Ангелов Ангелов гр.Кричим 9 37
78 Елисавета Хаджийска   -  
 
Класиране, 4 клас, регионален математически турнир "Димо Малешков" - 21.11.2009г. PDF Печат Е-мейл
Автор Картелов   
23 November 2009
К Л А С И Р А Н Е
         
 НА УЧЕНИЦИТЕ, ВЗЕЛИ УЧАСТИЕ В  
РЕГИОНАЛЕН  МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"Димо Малешков" - 21.11.2009г.
         
4 КЛАС
         
N по
ред
 ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ БРОЙ ТОЧКИ КЛАСИРАНЕ
1 Иван Илиев Марков с.Крумово 41 1 - во място
2 Грета Василева Христозова СОУ"Цар Симеон Велики" 41 2 - ро място
3 Радослав Цветанов Узунов СОУ"Паисий Хилендарски" 38 3 - то място
4 Димо Пенев Димов НУ"Петко Р.Славейков" 37 4
5 Стефан Маринов Нейков ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 37 4
6 Теодор Славков Иванов ОУ"Драган Манчов" 36 5
7 Илиан Иванов Пенков НУ"Христо Ботев" 35 6
8 Георги Ангелов Ставрев ОУ"Драган Манчов" 34 7
9 Николай Даринов Вълков ОУ"Драган Манчов" 34 7
10 Цветелина Димитрова Памукчиева ОУ"Петко Р. Славейков" 34 7
11 Хатидже Рашид ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 33 8
12 Таня Иванова Оцетарова ОУ"Петко Р. Славейков" 32 9
13 Даниел Исак Леви СОУ"Патриарх Евтимий" 31 10
14 Димитър Георгиев Георгиев НУ"Климент Охридски" 31 10
15 Кристиян Веселинов Калинов НУ"Климент Охридски" 31 10
16 Стефан Стефанов Булдеев ОУ"Христо Ботев" 31 10
17 Ана Илиева ОУ"Райна Княгиня" 30 11
18 Климентина Николаева Савова ОУ"Райна Княгиня" 30 11
19 Мартин Яик Карлюков СОУ"Климент Охридски" 30 11
20 Александър Лазаров ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 29 12
21 Александър Цанов ОУ"Алеко Константинов" 28 13
22 Никола Тодоров Русев СОУ"Паисий Хилендарски" 28 13
23 Атанас Георгиев Кънев СОУ"Патриарх Евтимий" 27 14
24 Борислав Георгиев Петров ОУ"Драган Манчов" 27 14
25 Иван Баев   27 14
26 Иван Дончев Кабаджов ОУ"Райна Княгиня" 27 14
27 Мартин Минчев Минев СОУ"Патриарх Евтимий" 27 14
28 Момчил Ванков Божков СОУ"Патриарх Евтимий" 27 14
29 Георги Йорданов Георгиев СОУ"Патриарх Евтимий" 26 15
30 Екатерина Димитрова Арнаудова ОУ"Душо Хаджидеков" 26 15
31 Илия Николаев Даскалов ОУ"Васил Петлешков" 26 15
32 Манол Ивов Сотиров ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 26 15
33 Ния Донева ОУ"Христо Ботев" 26 15
34 Велина Ивова Гарабедян СОУ"Цар Симеон Велики" 25 16
35 Севда Джурелова ОУ"Христо Ботев" 25 16
36 Тея Тодорова Ташукова ОУ"Драган Манчов" 25 16
37 Христо Красимиров Николов ОУ"Драган Манчов" 25 16
38 Христо Христов ОУ"Яне Сандански" 25 16
39 Ангел Димитров Кузев гр.Кричим 24 17
40 Гергана Иванова СОУ"Патриарх Евтимий" 24 17
41 Димитър Анастасов Матевски   24 17
42 Нергис Шукри Тарашева гр.Кричим 24 17
43 Снежина Христозова ОУ"Христо Ботев" 24 17
44 Красимир Христов Краев НУ"Петко Р.Славейков" 23 18
45 Любомир Николаев Апостолов   23 18
46 Наталия Антонова Декова ОУ"Христо Ботев" 23 18
47 Теодор Иванов Иванов СОУ"Патриарх Евтимий" 23 18
48 Тодор Антонов Тодоров СОУ"Патриарх Евтимий" 23 18
49 Инна Георгиева СОУ"Св.Софроний Врачански" 22 19
50 Мариела Спасова Попова СОУ"Патриарх Евтимий" 21 20
51 Мартин Георгиев Карадимов ОУ"Алеко Константинов" 21 20
52 Мартина Таквор Гарабедян ОУ"Алеко Константинов" 21 20
53 Дана Златкова Стоянова СОУ"Д-р Петър Берон" 20 21
54 Даниел Делчев Анастасов ОУ"Душо Хаджидеков" 20 21
55 Даниел Шахънски ОУ"Райна Княгиня" 20 21
56 Мая Крумова Чешмеджиева НУ"Петко Р.Славейков" 20 21
57 Николай Костадинов Демирев ОУ"Душо Хаджидеков" 20 21
58 Петко Руменов Рачев ОУ"Драган Манчов" 20 21
59 Ана Петрова ОУ"Алеко Константинов" 19 22
60 Георги Славов Найдев ОУ"Райна Княгиня" 19 22
61 Йовина Даскалова ОУ"Васил Петлешков" 19 22
62 Йордан Николов Мегенов ОУ"Драган Манчов" 19 22
63 Кристина Георгиева Иванова   19 22
64 Михаела Йорданова Жилкова ОУ"Драган Манчов" 19 22
65 Николета Стойчева Вълчинова ОУ"Драган Манчов" 19 22
66 Юлиана Стаева ОУ"Христо Ботев" 19 22
67 Ясмин Саваш Демир гр.Кричим 19 22
68 Антон Димитров Димитров СОУ"Д-р Петър Берон" 18 23
69 Ивелина Господинова ОУ"Тодор Каблешков" 18 23
70 Марио Радославов Гургутов ОУ"Душо Хаджидеков" 18 23
71 Момчил Михайлов Михайлов НУ"Петко Р.Славейков" 18 23
72 Никола Викторов Кирекчиев СОУ"Климент Охридски" 18 23
73 Анелия Чавдарова СОУ"Христо Г. Данов" 17 24
74 Моника Илианова Чардакова ОУ"Райна Княгиня" 17 24
75 Нанси Исинова Муратева гр.Кричим 17 24
76 Нели Маринкова ОУ"Райна Княгиня" 17 24
77 Сабрина Тахар Хармуни ОУ"Райна Княгиня" 17 24
78 Божидар Георгиев Караджов НУ"Христо Ботев" 16 25
79 Бояна Траянова Ташкова гр.Кричим 16 25
80 Здравко Иванов Иванов СОУ"Патриарх Евтимий" 16 25
81 Йордан Бориславов Керачен СОУ"Димитър Матевски" 16 25
82 Калоян Георгиев Иванов СОУ"Патриарх Евтимий" 16 25
83 Мартин Пейчинов ОУ"Алеко Константинов" 16 25
84 Стела Неделчева Петкова СОУ"Св.Софроний Врачански" 16 25
85 Ивайло Георгиев Димитров ОУ"Алеко Константинов" 15 26
86 Любомира Любенова Александрова СОУ"Св.Софроний Врачански" 15 26
87 Ралица Донова ОУ"Христо Ботев" 15 26
88 Тодор Атанасов Бонеков СОУ"Братя Миладинови" 15 26
89 Марияна Маринова Бояджиева ОУ"Яне Сандански" 13 27
90 Невена Христова Ташукова ОУ"Драган Манчов" 13 27
91 Радина Георгиева Харизанова НУ"Климент Охридски" 13 27
92 Шукри Ахмед ОУ"Братя Миладинови" 13 27
93 Димитър Кирилов Филев СОУ"Никола Й. Вапцаров" 12 28
94 Владислава Иванова Желева ОУ"Стоян Михайловски" 11 29
95 Петя Николова Колева НУ"Христо Ботев" 11 29
96 Ангел Кузов СОУ"Патриарх Евтимий" 10 30
97 Гергана Бахчеванска с.Ръжево Конаре 10 30
98 Стела Момчилова Костова НУ"Христо Ботев" 10 30
99 Николета Котулова ОУ"Алеко Константинов" 9 31
100 Вероника Велкова ОУ"Драган Манчов" 8 32
101 Георги Бориславов Вълчанов СОУ"Патриарх Евтимий" 7 33
102 Георги Тодоров Гидиков ОУ"Братя Миладинови" 7 33
103 Станимир Христов Краев НУ"Петко Р.Славейков" 6 34
104 Стефани Иванова Тодорова СОУ"Патриарх Евтимий" 6 34
105 Цветелина Стоянова Коджаманова гр.Кричим 6 34
106 Борис Тодоров Минев ОУ"Райна Княгиня" -  
107 Георги Станиславов Тачев ОУ"Алеко Константинов" -  
108 Мандела Иванова Мануилова СОУ"Климент Охридски" -  
         
Последна промяна ( 23 November 2009 )
 
Класиране, 5 клас, регионален математически турнир "Димо Малешков" - 21.11.2009г. PDF Печат Е-мейл
Автор Картелов   
23 November 2009
К Л А С И Р А Н Е
         
 НА УЧЕНИЦИТЕ, ВЗЕЛИ УЧАСТИЕ В  
РЕГИОНАЛЕН  МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"Димо Малешков" - 21.11.2009г.
         
5 КЛАС
         
N по
ред
 ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ БРОЙ ТОЧКИ КЛАСИРАНЕ
1 Константин Анастасов Баталов СОУ"Патриарх Евтимий" 56 1 - во място
2 Димитър Нейков Димитров ОМГ 53 2 - ро място
3 Мартин Александров ОМГ 53 2 - ро място
4 Христо Георгиев Папазов ОМГ 52 3 - то място
5 Милко Ганев СОУ"Цар Симеон Велики" 50 4
6 Веселина Атанасова Атанасова ОМГ 49 5
7 Илия Манолов ОМГ 49 5
8 Иван Янков ОМГ 46 6
9 Аведис Агоб Дедикозян ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 45 7
10 Паолина Стоянова Гаджулова ОМГ 44 8
11 Светлозар Иванов Начев ОМГ 44 8
12 Марина Баракова ОМГ 43 9
13 Милена Атансова ОМГ 43 9
14 Иван Стоянов Пауров СОУ"Патриарх Евтимий" 42 10
15 Бойко Димов ОМГ 41 11
16 Георги Веселинов Ганчев ОУ"Алеко Константинов" 41 11
17 Кирил Петров Славов ОМГ 41 11
18 Росица Рангелова Тодорова СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 35 12
19 Стойко Дафов СОУ"Патриарх Евтимий" 35 12
20 Дария Димитрова Полендакова ОУ"Душо Хаджидеков" 33 13
21 Иван Югиджиян ОУ"Алеко Константинов" 33 13
22 Рада Костадинова ОМГ 33 13
23 Биляна Ивова Чукова ОМГ 31 14
24 Мадлен Симон Тютелян ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 31 14
25 Велизар Бъчваров ОМГ 30 15
26 Йоан Александров Калев ОМГ 30 15
27 Борислав Бранимиров Гъджаров ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 29 16
28 Ваня Славкова ОУ"Алеко Константинов" 29 16
29 Иван Стоянов Димитров ОМГ 29 16
30 Десислава Петрова Кръстева ОМГ 28 17
31 Йосиф Богданов Табаков гр.Раковски 28 17
32 Светослава Барбова ОУ"Драган Манчов" 28 17
33 Яна Драгомир Драгоева ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 28 17
34 Христина Илиян Керезова СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 26 18
35 Анна Първанова СОУ"Св. Константин К. Философ" 25 19
36 Йолена Стаменова Гешева СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 24 20
37 Йордан Стефанов Делчев ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 24 20
38 Нели Ангелова Опарова ОУ"Яне Сандански" 24 20
39 Георги Иван Плачков гр.Раковски 23 21
40 Йоан Станимиров Петков ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 23 21
41 Николета Иванова Терзийска гр.Раковски 20 22
42 Димитър Петков с.Ръжево Конаре 19 23
43 Йосиф Николаев Кубински гр.Раковски 19 23
44 Смаил Йондеров Чаушев СОУ"Патриарх Евтимий" 19 23
45 Мария Пламенова Киманова гр.Раковски 17 24
46 Таня Георгиева Паунова СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 17 24
47 Вида Караджова с.Ръжево Конаре 15 25
48 Весела Богданска ОУ"Райна Княгиня" 14 26
49 Михаела Младенова Кьолова гр.Раковски 12 27
50 Михаил Антонов Кьолов гр.Раковски 11 28
51 Николай Ташев Георгиев ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 10 29
52 Пенка Аврейска с.Ръжево Конаре 7 30
         
         
Последна промяна ( 23 November 2009 )
 
Класиране, 6 клас, регионален математически турнир "Димо Малешков" - 21.11.2009г. PDF Печат Е-мейл
Автор Картелов   
23 November 2009
К Л А С И Р А Н Е
         
 НА УЧЕНИЦИТЕ, ВЗЕЛИ УЧАСТИЕ В  
РЕГИОНАЛЕН  МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"Димо Малешков" - 21.11.2009г.
         
6 КЛАС
         
N по
ред
 ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ БРОЙ ТОЧКИ КЛАСИРАНЕ
1 Кристиан Георгиев Георгиев ОМГ 52 1 - во място
2 Илиян Руменов Георгиев ОМГ 49 2 - ро място
3 Георги Георгиев ОМГ 48 3 - то място
4 Атанас Андонов ОМГ 46 4
5 Евгени Петков ОМГ 46 4
6 Десислава Белоконска ОМГ 45 5
7 Стефан Тонев ОМГ 42 6
8 Атанас Димитров Хаджийски СОУ"Патриарх Евтимий" 40 7
9 Цветелина Михайлова ОМГ 40 7
10 Профир Димитров Профиров ОУ"Драган Манчов" 38 8
11 Величка Тодорова Кискинова ОМГ 35 9
12 Христо Ивов Гонев СОУ"Патриарх Евтимий" 35 9
13 Адриана Николова Петкова ОУ"Драган Манчов" 34 10
14 Ралица Стаматова ОМГ 34 10
15 Александър Владимиров Дудев ОУ"Драган Манчов" 33 11
16 Яна Георгиева Здравкова ОМГ 32 12
17 Екатерина Цветкова ОМГ 31 13
18 Кристина Парсехян ОУ"В.и К. Тютюнджиян" 31 13
19 Петър Димитров Вълканов ОУ"Драган Манчов" 31 13
20 Ивомир Толев ОМГ 30 14
21 Моника Пенкина ОМГ 30 14
22 Петър Бечев ОМГ 30 14
23 Антония Мариева Николова ОУ"Драган Манчов" 29 15
24 Лилия Иванова Владова ОУ"Драган Манчов" 29 15
25 Теодора Киркова ОУ"Васил Петлешков" 28 16
26 Валентин Абрахам Минасян ОУ"Драган Манчов" 27 17
27 Васил Кичев ОУ"Драган Манчов" 27 17
28 Кристиан Веселинов Илиев ОУ"Драган Манчов" 27 17
29 Рение Симон Аганчян ОУ"Райна Княгиня" 26 18
30 Станимир Тодоров ОУ"Райна Княгиня" 26 18
31 Християн Батинов ОУ"Васил Петлешков" 26 18
32 Петър Йосифов Алексиев ОУ"Драган Манчов" 25 19
33 Матей Тихомиров Резашки СОУ"Цар Симеон Велики" 23 20
34 Божидар Миронов Георгиев ОУ"Драган Манчов" 22 21
35 Симона Николаева Иванова СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 22 21
36 Илияна Радославова Генова ОУ"Княз Александър I" 20 22
37 Николай Иванов ОУ"Васил Петлешков" 20 22
38 Николай Стоянов Гечев ОУ"Райна Княгиня" 20 22
39 Радослав Петковски ОУ"Васил Петлешков" 20 22
40 Таня Димитрова ОУ"Васил Петлешков" 19 23
41 Елена Ганчева ОУ"Васил Петлешков" 18 24
42 Виолета Милева ОУ"Васил Петлешков" 17 25
43 Петър Дианов ОУ"Васил Петлешков" 17 25
44 Василена Танева ОУ"Васил Петлешков" 16 26
45 Георги Френков ОУ"Васил Петлешков" 16 26
46 Димитър Коляшев ОУ"Душо Хаджидеков" 15 27
47 Александра Файн ОУ"Васил Петлешков" 14 28
48 Росен Кутев ОУ"Васил Петлешков" 13 29
49 Венеция Грозданова ОУ"Васил Петлешков" 12 30
50 Гергана Делчева ОУ"Васил Петлешков" 11 31
51 Стойно Генчев с.Ръжево Конаре 10 32
52 Теодор Маринов ОУ"Васил Петлешков" 9 33
53 Цветелина Стоянова ОУ"Васил Петлешков" 9 33
54 Дарина Сабахтянова СОУ"Св. св. Кирил и Методий" 7 34
55 Лъчезар Апостолов ОУ"Васил Петлешков" 3 35
56 Ангел Паунов Георгиев СОУ"Св. св. Кирил и Методий" -  
         
         
Последна промяна ( 23 November 2009 )
 
<< Първа < Предишна 1 2 3 Следваща > Последна >>

Резултати 19 - 27 от 27