От 17 до 19 януари 2025 г. в Благоевград се проведе Националното състезание по лингвистика. Отборът на МГ „Академик Кирил Попов“- гр. Пловдив, се представи изключително силно. Учениците премериха сили с над 280 състезатели от цяла България и спечелиха първите места в няколко състезателни групи: Антония Секова – V a – първо място (възрастова група […]
